O zespole

Zespół Kampa’s to trójka młodych ludzi, dla których muzyka od zawsze była największą pasją. Znakomicie czujemy się na scenie, co ma bezpośrednie przełożenie na efekt naszej pracy, a wieloletnie doświadczenie pomaga nam trafić w gusta wszystkich gości. Prezentujemy bardzo bogaty i różnorodny repertuar, który zawiera zarówno starsze, lubiane przez wszystkich przeboje, jak i hity prosto z list przebojów. Przygotowujemy też piosenki na specjalne życzenie Młodej Pary!

Posiadamy profesjonalny sprzęt nagłaśniający i oświetleniowy, jak również wysokiej klasy instrumenty, dzięki czemu możemy wytworzyć wspaniałą oprawę i nastrój do świetnej zabawy. Mamy rozbudowany program weselny, obejmujący wiele ciekawych propozycji. Prowadzimy wesela zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne. Dla każdej Młodej Pary dobieramy indywidualny scenariusz, w którym mogą znaleźć się: wywodziny, oprawa muzyczna ślubu w kościele, uroczyste wprowadzenie na salę w towarzystwie instrumentów dętych, toasty weselne, pierwszy taniec, zabawy dla dzieci, konkursy dla gości i oczepiny.

Dorota - wokalistka, ale także przebojowy wodzirej. Ukończyła szkołę muzyczną klasy fletu poprzecznego i fortepianu, Na co dzień pracuje jako nauczycielka w przedszkolu. Swoje doświadczenie z pracy z dziećmi wykorzystuje do profesjonalnego zabawiania gości weselnych prowadząc zabawy i konkursy.

Marek - wokalista, biegle śmiga na klawiszach, saksofonie, akordeonie, a w wolnych chwilach również na gitarze basowej. Gra od 7 roku życia, jest absolwentem szkoły muzycznej klasy fortepianu i saksofonu. To on czuwa nad brzmieniem całości, doborem odpowiedniego sprzętu i przygotowaniem aranżacji.

Sebastian - świetny gitarzysta - jego specjalnością są melodyjne solówki na elektryku, ale bardzo dobrze radzi sobie również na gitarze akustycznej. Szkołę muzyczną ukończył w klasie akordeonu, na którym porywa do tańca w rytmach poleczki.

Zespół muzyczny "Kampa's"
ul. Wolności 60A,
47-330 Januszkowice, woj. opolskie

(C) 2011 Zespół muzyczny "Kampa's"

Zespół weselny Kampa's